Navigating the U.S. Resettlement Interview Process with IRAP

Navigating the U.S. Resettlement Interview Process with IRAP

راهنمای فرآیند مصاحبه اسکان مجدد ایالات متحده با IRAP

چگونه می توانم برای مصاحبه برای اسکان مجدد در ایالات متحده آماده شوم؟

پروژه بین المللی کمک به پناهندگان (آی ار ای پی) کمک قانونی رایگان به برخی از پناهندگان و بی جا شده گان ارئه می دهد.

آی ار ای پی بر اساس نياز و واجد شرایط بودن برای حیثیت مهاجرت، تصمیم برای کمک کردن می گیرد. ای ار ای پی بر اساس معیارهای دیگر مثل اجتماعی، سیاسی يا مذهبی تصميم به کمک به مردم نمی گیرد.

این وب سایت معلومات عمومی در مورد مراحل قانونی موجود برای برخی از پناهندگان را فراهم می کند. این به عنوان مشورت قانونی برای درخواستهای فردی در نظر گرفته نشده است.

این اطلاعات در اوت 2023 بازنگری شد. شرایط ممکن است تغییر کند. همیشه شرایط فعلی دولت یا بخش تصمیم گیری را به نفع خود بررسی کنید.

اگر شما در پناهنده در حالت اضطرار هستید، ما توصیه می کنیم با دفتر يو این ایچ سی ار در کشوری که در ان زندگی می کنید تماس بگیرید.

خلاصه

 این راهنما شرح می‌دهد در حین یک مصاحبه با USCIS برای اسکان مجدد در ایالات متحده باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید. نخست شما در مرکز حمایت از اسکان مجدد (RSC) مصاحبه مقدماتی قبل از بررسی های اصلی را سپری خواهید کرد.

 سپس شما مصاحبه‌ای با یکی از کارکنان دولت ایالات متحده خواهید داشت. کارمند مذکور مسئول پناهندگی (Refugee Officer) نامیده می‌شود. این مصاحبه مصاحبهٔ USCIS نامیده می‌شود. این مصاحبه دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. این مصاحبه مشخص می‌کند آیا روند پروندهٔ شما می‌تواند جهت بررسی‌های امنیتی و معاینات پزشکی به پیش برود یا خیر. اگر مصاحبه شما در UNHCR انجام شود، پس مصاحبهٔ USCIS نخواهد بود.

برای دریافت پاسخ به سوالات بیشتر خود و معلومات جامع در مورد فرایند مصاحبه لطفأ به وب سایت اصلی زیر مراجعه کنیدک:

 

How can I prepare for an interview for U.S. resettlement? 

Source

Related post

Legal Challenge Against U.S. Government’s Delays Impacting Afghan Children’s Immigration Eligibility Under the Special Immigrant Visa Program

Legal Challenge Against U.S. Government’s Delays Impacting Afghan Children’s…

چالش حقوقی علیه تأخیرهای دولت ایالات متحده که بر واجد شرایط بودن مهاجرت کودکان افغانستان تحت برنامه ویژه ویزای مهاجرت تأثیر…
FAQs and Guide on Contract Information Required for the SIV Program

FAQs and Guide on Contract Information Required for the…

پرسش‌های متداول و راهنمای اطلاعات قرارداد برای برنامه ویزای مهاجرت ویژه (SIV) راهنمای جامع ما که آخرین بروزرسانی آن در تاریخ…
400 Postgraduate Scholarships Available for OSC Member States Students

400 Postgraduate Scholarships Available for OSC Member States Students

۴۰۰ بورس تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان از کشورهای عضو سازمان همکاری جنوبی (OSC) سازمان همکاری جنوبی (OSC) با گروه همکاری بین‌المللی…